Měli jste dnes sváteční oběd?

Byl váš oběd sváteční?Já se odbyl česnekačkou a sekanou.Děkuju za příspěvky.

Nejlepší odpověď
Drap

Já mám každý oběd sváteční.A´t je svátek, nebo všední den.

Další odpovědi
Kulpix

Ne. Měl jsem brambory s masem a polévku z červené řepy.

anonym

Neslavím žádné svátky, slavit je mi přijde stupidní. Budu si jíst co chci, kdy chci.

dubraro

Neměl. Uvařil jsem si dýňové rizoto.

yuko

Kdybych si dnes dala cesnekacku, byl by to pro mne svatecni obed. Tu jsem nemela pekne dlouho.

zjentek

Na tento scátek si pravidelně vzpomenu na Kikinu Klausů a to mám vážně po chuti!

Kepler

Ne, některé státní svátky neslavím ani lepším obědem, zvláště když Václav není patronem mé země.

Juqar

Skopový vocas na keltský způsob.

Lamalam

Dělala jsem lečo. Zda je to dostatečně sváteční, nevím.

da ny

Ano, mělil, „slavili“ jsme Václava a 2 narozeniny v rodině (27. a 29. 9.)
Děti měli volný den, tak se přijely napapkat :)