Mirdas

Měli jste co do činění ve světě něco s policií ?

Máte zkušenosti v zahraničí s místní policií a jak se chovali ?

Nejlepší odpověď
anonym

S porušením zákona
UK – naprosto nekompromisně, ale korektně.
It – tam byli takoví trošku komisní, ale zase se s nimi posléze dalo ´domluvit´.
Sk – podobně, jako v UK, jen možná trošku odměřenější.

Bez porušení zákona
V podstatě všude – skoro bodří ´chlapíci´ (asi největší ´sranda byla v F).

Další odpovědi
mojitek

Jeli jsme s kamošem do Dresdenu na nákupy.Hned za hranicemi trojkovej Bavorák a vzadu „polizzei,bitte folgen“.prostě viděli českou spz a už otravovali.Měli jsme všechno ok,tak nás po chvíli pustili.O tomhle bezdůvodném stavění / buzeraci čechů na jejich území se mluvilo v TV na primě,Nově.

arygnoc

prakticky všade v európe pri cestných kontrolách.
nakoľko nie som porušovateľ zákona, bez problémov.

:-Q

huxa

Držení drog v Německu (známý měl v držení pár jointů)-pokuta.
Žhářství v Rakousku-řešeno domluvou, vzhledem k jazykové bariéře, jinak se obávám, že by mne odvezli.
V Německu se s námi plynule bavili v angličtině, v Rakousku napůl němčinou a napůl angličtinou, ovšem zase mi připadali lidštější, nejspíše proto, že to byla městská policie.