Měli jsme dva kocoury, a jeden včera umřel, když si pořídíme dalšího, nebude si myslet, že jsme ho vyměnili?

Dobrý den, včera nad ránem nám umřel kocour, máme ještě druhého, který o tom ví, dokonce ho i viděl...Ale nebude si myslet, že jsme ho vyměnili, když si v pátek pojedeme pro nové kotě? On totiž pořád toho druhého hledá... :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Ne,nebude si myslet,že jste kocourka vyměnili.Stýská se mu,hledá bývalého parťáka,ale nové kotě mu smutek brzy zaplaší.Děláte dobře,že si pořizujete nové koťátko.

Další odpovědi:

Zlatý

Měla jsem kočičí dvojčata a vloni kočičku musel veterinář uspat, protože měla vnitřní zranění. Přivezl ji v otevřené přepravce, kocourek k tomu jen přičichl a od toho dne se nastěhoval ke mně do postele. Chodily k nám na jídlo další kočičky, chtěla jsem mu některou vzít domů, ale jasně dal najevo, že nemá zájem. Nové kotě bude tvému kocourkovi jinak vonět a nejspíš chvíli potrvá, než si na ně zvykne.

Zlatý

Zvířata smrt dobře chápou, ono "hledání" je spíše takovým vzpomínacím rituálem, kterým zároveň dává průchod stesku.

Pokročilý

Myslím že bude rád že nezůstane sám

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.