SajmonModer

Měli by zakázat cigarety a alkohol?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
arygnoc

Ne

Proboha ne!
Chcete zvýšit jiné daně?
Vždyť by tenhle stát zkrachoval, nebýt cigaret, chlastu a motoristů (ti brzo nebudou, jak se dívám na stav našich vozovek).

Další odpovědi
Terryle

Ne

Ne úplně. Zakázala bych konzumaci na určitejch místech, kde to bude jasně daný (a naopak jasně daný, kde se může). Ale úplně ne, každej si má právo dělat, co chce. A i když se to zakáže, nezruší se to tím. Jen se podpoří černej trh a černý pálení nebo dovoz…

quentos

Ne

panenka

Ano

aramah

Ne

Proč? Ať si každý dá jeho volba.

tom004

Ne

Zákazy ještě nikdy nic nevyřešili.

Honzucha

Ne

Tyhle věci už z planety stejně neodstraníme žádným normálním způsobem. Ať je tedy používá ten kdo si v nich najde zalíbení.

taje.tajemna

Ne

kropitko

Ne

GM

Ne