JájsemRaibek

Měli by tuto „reklamu“, video vysílat denně v televizi v hlavním vysílacím čase?

Tolik smrtelných nehod na silnici. Měli by toto video vysílat v televizi, aby každý viděl jak to dopadá?
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=EJ0lVMJO7sc

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Určitě jo, já na telku nečumím, tak mě to vadit nebude:-DDD
Doplňuji:
Too je přesný, „jak k tomu příjdou ti okolo“?

Kousek od nás jsou prudké zátačky, jezdí tam hodně motorkářů, několikrát týdně se tam nějaký rozseká a jezdí i přesto jak hovada dál:-((( Vždy se modlím, ať nejsem svědek a nemusím mu pomáhat, pač dívat se na tu rozmlácenou krvavou hlavu, fuj to vidět zbytečně nechci, a to že někdo takto hazarduje se životem, to je zbytečné:-(((

Další odpovědi
gecco

Jo.
A několik dalších podobných – možná by to aspoň trochu omezilo stupiditu za volantem…
___
Mně vůbec nevadí, že se nějakej hňup nebo blbka zabijou nebo zmrzačej – ale jak k tomu přijdou ti okolo??
Doplňuji:
No vidíš – a mně málem ´sejmula´ baba na přechodu – prej si potřebovala popoject, aby prdelí (auta) nezavazela v křižovatce.
To, že tam vůbec neměla vjíždět (když bylo jasné, že za křižovatkou nemůže pokračovat) už na ni bylo moc sofistikovaný – a to, že zastavila skoro o moji nohu, ji nevzrušilo vůlbec…
Dodnes ´lituju´, že jsem byl střízlivej (a slušnej)…
😉

pusinka50

Já zastávám názor, že více jak polovinu dopravních nehod způsobují u nás mladí, nevyježdění řidiči/řidičky s čerstvými řidičáky. Předvádějí se v nových silných autech, nebo se chtějí „ukázat“ před kamarády, jací jsou borci, nedávají přednosti v jízdě a jezdí jako blázni nejen mimo města, ale i ve městech.
Tuhle mě ve městě předjel rychlou „myškou“ při vyjíždění z kruháče jeden takový mladý idiot na 5 metrech (!!) a hned přede mnou zabrzdil, protože odbočoval doprava a čekal na přednost. To bylo na rozbití huby a já litovala, že nejsem chlap.
Všímám si řidičů, kteří sedí za volantem a nedodržují předpisy, ani rychlost, zásadně nedávají blinkr při přejezdu z pruhu do pruhu atd. a ohrožují mě a ostatní řidiče a v 90% jsou to mladí kluci, co nevypadají ani na 18 let. Dostanou drahá silná auta od svých papínků podnikatelů, kteří to odepíší z daní a dál je nezajímá, jak se jeho dítě na silnici chová.

Takže to odstrašující video bych spíš než do televize dala na youtube, na facebook a nainstalovala jako reklamu do počítačových her, které ti skoro ještě puberťáci stále hrají.

Bavívalo mě jezdit, ale poslední roky už mě to nebaví, protože pro mě už jízda není zážitek, ale stres, pořád mám oči kolem hlavy, abych nějakého mladého kaskadéra za volantem viděla včas a včas přibrzdila či uhnula. ☹ ☹

anonym

Je to zbytečné tak jako varování na cigaretách, hrozba AIDS a ono se entete bez..

Drap

Žádná reklama by se neměla vysílat každý den. Kdo se chce poučit, tak se poučí i při jednom shlédnutí. Nehledě k tomu, že všechny tyto poznatky jsou veřejně známy. Žádný problém by to nevyřešilo, jen by si daná televize přišla na velmi pěkný peníz.

renault

Myslim'si že lidstvo je nepoučitelné o hrúzách války se v telce vzpomíná pořad a co se déje ,válči se pořad ,autem styl'''teď jedu ja,,,vidím dnes a denne'kouři se taky i přes veškeré reklamy,