weronika

měli by se slupk od brambor nejdříve spařit než se dají slepicím?nebo jak to děláte vy?

Nejlepší odpověď
annas

Vždy jsme slupky vařili a pak smíchali se šrotem. a přidávali další přísady. Když jste začátečník, přečttěte si informace o krmení slepic.

http://www.ifau­na.cz/drubez/ne­modforum/r/de­tail/993252/kr­meni-slepic

Další odpovědi
anonym

Má zkušenost je taková, že slepice je opravdový drtič odpadků. Brambory se dávaly slepicím vařené a babička jim někdy hodila slupky i syrové. Vyzobaly pokaždé to, co jim chutnalo. Zbytek skončil na hnoji.
Je pravdou, že při vaření byl potom odpad minimální.

Drap

Jak uvadí annas, vždy jsme slupky vařili a míchali se šrotem.

Conchus

Samo sebou, že spařit. Syrový to žrát nemůžou.

hanulka11

ano ,slupky z brambor i jiné zeleniny jsme vždy slepicím vařili

venkovan

So si pamattuji, tak sousedka řvala na souseda, že chtěla aby udělal žrádlo slepicím a ne aby se napařil sám.