Michal Kole

Měli by Odpovědi.cz větší návštěvnost, kdyby bylo pro odpovídající a tazatele technicky snažší odpovídání, doplňování?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Určitě ne …pravidla jsou taková jaká jsou,je třeba- pokud sem chceš přispívat se jimi řídit a dodržovat je . Nevidím v tom problém.

Další odpovědi
briketka10

to snad není možný asi se naučím PLAVAT, PROTOŽE MĚ UŽ nebaví se OPAKOVAT ..
Doplňuji:
jsme stále v rubrice zábava, ale teď si vemte, kdyby tu byla rubrika nezábava – tam bych asi dala tuto otázku..

mojitek

To nevím,asi jo,ale je pravda,že „odpovědět“ a pak ještě „doplnit odpověď“ a pak kousek jinde zase „diskuze“ + uzamčená otázka..je fakt nešťastný a zbytečně složitý řešení.Nechápu to.Proč se neukazuje klasické vlákno odpovědí?Pokud bych třeba narazil třeba na starší příspěvek,odpovím na něj,tak by se diskuze měla automaticky posunout nahoru-tak jak je to na jiných webech.

anonym

Už po 4. omíláš totéž, ačkoliv právě na tohle je diskuze. Aspoň se laskavě podívej na předchozí odpovědi, pak už není třeba se ptát stále dokola.
viz odkaz:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ktery-nenachazim-slusne-slovo-vymyslel-aby-se-tu-dala-otazka-doplnit-jen-jednou

Drap

Myslím že ne. Jen by se začaly objevovat otázky typu : Proč se neodpovídá jen jednou ?, a podobně.
Každý preferuje něco jiného

Sůwa

Až na drobnosti právě oceňuji, že to tady není jako na jiných webech. Kdyby bylo umožněno neustále se vracet ke starším dotazům, hrozí jedině rozmělnění problému a nepříjemné výměny názorů mezi rádci. Na složitější vkládání obrázků a videí jsem si zvykla, jen je škoda, že už není aspoň jedna rubrika mimo hodnocení. Někdy je ten palec nahoru trochu nesmyslný, právě u rubriky „zábava“, ale to už se zřejmě nevrátí. Tazatelé by měli hlavně uvážit, jestli formulovali dotaz srozumitelně a aby to byly skutečně smysluplné dotazy. Na to jaké má někdo vlasy se snad není třeba ptát.

mojitek

Suwa : a pročpak by to mělo vadit? Vždyť jde často např. o odborné rady,odbornou diskuzi.Poprav­dě,bohužel mě tady připadá,že lidi často odpoví jenom proto,aby získali co nejvíc hlasů.Nejčastějš má nejvíce ohlasů odpověď ta nejrychlejší,ovšem že je to třeba naprostá pitomost je úplně vedlejší..tím nemyslím nějakou otázku kde co člověk to jiný názor.

Sůwa

Pro >mojitek< :
přečti si pár odpovědí na serveru www.poradte.cz a pochopíš. Z původně skvělého poradenského serveru se právě díky nekonečným diskuzím stal server „žvanicí“ a úroveň tak silně poklesla, že řada dobrých rádců raději odešla. Výjimkou jsou jen rubriky o IT a snad i autech, ale tady se zas zrovna tato témata moc nevyskytují. Odborné rady je lépe hledat na specializovaných serverech, nebo přímo zadat do vyhledávačů. Počet hodnocených odpovědí stejně nesouvisí s kvalitou rádce a jestli je tu někdo hlavně pro body, jeho problém…

mojitek

Suwa : tak na poradte.cz jsem nekoukal,ale byl jsem na jiných webech a tam to normálně funguje tak proč by to nemělo fungovat tady..No jinak i na specializovaných serverech jsou klasická vlákna jak jsem popisoval a taky to tam funguje..a jak píšeš o žvanícím serveru,tak tam se člověk nejvíc dozví,kolikrát až xxxtá odpověď někde dole je ta k něčemu.To,že tady někdo odpoví "cokoliv"jako první mu většinou zaručí nejvíc bodů a tím to vyzní pro nezasvěcené jako nejfundovanější odpověď-což ale není,tenhle systém ale tomu přímo nahrává.Jsem tu už dlouho a o body mi nejde,kdyby ano,tak bych jich měl mnohem víc.Kolikrát tu padne otázka s tématem ve kterým jsem jak doma,odpovím protože s tím mám vlastní bohaté zkušenosti,a přesto nejvíc palců dostane ten kdo odpoví sice jako první,ale obsahově je to totální blábol-a to si myslím není úplně ideální.

Sůwa

>mojitek< chtěla jsem se podívat, ve kterých tématech jsi jako doma, ale bohužel máš to utajené. Nevím, jestli by tě bavilo žvanění o ničem, vzájemné napadání, na poradte.cz se ke kloudné odpovědi většinou nedostaneš ani u XXXté odpovědi. Jedině když už víš kdo má o věci trochu povědomí, můžeš jeho odpovědi věřit, ale chce to čas. Rozumný člověk ví, že takové bodování je hodně zavádějící, ale je tu teď snad víc uživatelů, kteří body nepovažují za prioritní. Sůwa

mojitek

Sem může kde kdo, i blazni sem můžou.Nemám to utajené kvůli normálním uživatelům.Jinak těch „mých“ témat je víc-gastronomie,některé sporty,kynologie a zvířata všeobecně,motor­ky,kutilství,his­torie,věda.Ale neodpovídám na něco o čem bych nebyl přesvědčen že si nejsem jistej v kranflecích.Ono je snažší a rychlejší něco vygůglovat,sko­pírovat text ,dát ho sem a mnout si ruce za bodíky než pro někoho dát si práci s tím opravdu fundovaně odpovědět.

Sůwa

Blázni můžou všude, nakonec kdo o sobě může bezpečně napsat, že je normální 🙂 ? Porovnala jsem ta témata, tak to se u nich nejspíš nepotkáváme, já tu mohu využít leda životní zkušenosti. Pro PC rady si chodím na www.zive.cz, pro kutilské na různé servery, těch je celkem dost a zbytek hledám nejprve v knihách a až naposled ve vyhledávačích. Nech už těch bodíků a měj se fajn. Sůwa

mojitek

jo,magoři jsou všude.Ale s těma bodama jsem to nemyslel zrovna na tebe.Ten web www.zive.cz určo využiju,protože jsem PC lama.Taky se měj fajn 😉