Avatar uživatele
PitrSvitr

Měli by být pedagogové lépe placeni ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, sejtanka před 4761 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Přitom že klesá vzdělanost dětí,tak mají dost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Ano měli by podle mě toho mají hodně musí naše děti naučit co nejvíce takže vyší platy si určitě zaslouží.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
sejtanka

Podle mně mají dost,mají dva měsíce prázdnin a spoustu dalšího volna v roce o kterém se nám může jen zdát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barusee

Podle mě ano, je to jedna z nejnevděčnějších prací, sama to jako studentka vidim. A to nemluvě o tom, jak to musí vypadat na takovém učilišti, stačí mi, co slyšim z vyprávění.
Ikdyž je pravda, že museli vědět do čeho jdou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aloevera5

Ano, měli. Udržet pozornost dnešních dětí učitelům nezávidím. Děti jsou drzý, až hamba. Já bych nechtěla bých učitelkou ani za maximálně vysoký plat.

Ale na druhou stranu dobrý učitel většinou ve státní škole nezůstane. Pokud umí řeči, jde učit do soukromých jazykových škol. Výborní učitelé většinou jdou do privátních škol, sice tam také učí děti bohatých rodičů, kteří jsou možná ještě drzejší, ale má většinou také více peněz.

Takže jsem názoru, že učitel, který je fakt dobrý a chce více peněz, si to ve svém životě stejně zařídí tak, že bude buď dělat něco jiného nebo bude učit, ale jinde za víc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Zbavte se trochu té závisti. To je pravý problém Čechů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
roxy52

Práce to sice je nevděčná,ale na druhou stranu -kolik měsíců v roce dělají.Kromě dvouměsíčních prázdnin mají každou chvilku volno,víkendy volný…,takže odpovídám-rozhodně ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Z toho, co jsem se ve škole naučil,jsem k životu potřeboval asi tak 40%,zbytek samostudium a život.„Neuč se,život tě naučí“ má asi smysl.„Život je nejlepší učitel,ale školné je vysoké“.Vyber si.Osobně na ZDŠ nerad vzpomínám.Nevím,proč by měli učitelé být placení lépe,než jiní zaměstnanci kdekoli jinde.„Jsi li blbá,běž studovat na pajdák“,to se tvrdilo za našich let."Potkal jsem dvě,ta jedna byla ku… a ta druhá byla taky učitelka."I to se za nás říkalo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek