baryyk500

měla jsem zblokovany krk.stálým ležením jsem přibrala a ztloustla potřebuju zhubnout jak to mám udělat.

jsem tlustá

Nejlepší odpověď
Alesh

To jsem nevěděl, že se přibírá, když se člověku zablokuje krk a leží. já si vždycky myslel, že je to žraním. 🙂
Rada je jednoduchá míň žrát, víc se hejbat.

Další odpovědi
anonym

Kdybys jenom ležela, tak bys netloustla. To by ti jenom povolilo svalstvo. Jenže ty jsi u toho určitě i dost jedla a proto jsi přibrala.
Tak teď to chce pravý opak: stále se hýbej, nelež a necpi se.
Proti zablokování krku je dobré jeho procvičování a občas masáž šíje.

Pořiď si současnou fotku a občas se na ni podívej. Bývá to velmi slušná motivace, když člověka napadne se posadit, lehnout si, nebo chtít prozkoumat obsah lednice.

jackhammer86

hodne bilkovin v dete a malo tuku a budes fajin ale ne furt

Kelt

Existuje energetická rovnováha mezi energií přijatou, v potravinách a vydanou . Každá činnost má energetickou hodnotu , ležení, chůze, sport, u každého jídla je to stejné. Ale pozor, přibrat můžeš za krátkou dobu, zhodit je daleko těžší, takže je třeba upravit příjem a výdej tak, abys shazovala max 0,5 – 1,0 kg za týden. Ovšem uvědom si jednu věc, pokud Ti přibude svalová hmota, budeš vážit stejně, ale budeš mít méně tuku. Tak si denně prováděj nějaké jednoduché cviky, běhej, skákej, hrajte si na honěnou a pod.

Klokan88

POHYB!!! To je cesta, kterou se musíš vydat.