sti.sta.sto

Měla jsem teda ale fakt podivněj sen.

Vyznáte se někdo trochu ve výkladů snů? Zdál se mi fakt divnej sen. Zdálo se mi, že v našem bývalém byťe byl medvěd a já ho přemlouvala, aby šel pryč. Když jsem ho konečně dostala na ulici, tak se otočil a šel zpátky a už vůbec si mě nevšímal. Jsem z toho nějaká špatná ani nevím proč. Nevíte někdo co to může znamenat?

Nejlepší odpověď
BEAES

Z mého snáře-
pro ženu- naučte se dobře tančit, vyplatí se vám to
pro muže- silou ducha a vytříbeným chováním zvítězíte na celé čáře
zápasit s medvědem- máte všechny trumfy v rukávu
Dále vidět medvěda ve snu též znamená -výhra, či velký zisk z obchodů!!

Další odpovědi
mojitek

V cikanskem snari je o medvedovi trochu vic co se tyka situaci s nim,ale zrejme se bude ve Vasem pripade jednat,pozor na pomluvy ve smyslu nejaky pritel se stane nepritelem,nekoho mocneho si znepratelite ..
ale jsem laik,tak jenom pisu co ctu.

ReHu

http://www.muj­sen.cz/
http://esnar.cz/on­line-snar
http://www.vy­kladsnu.cz/
http://www.e-horoskopy.cz/snar-vyklad-snu.asp

Retko

Pani, tak tento dotaz mi teda trosku zvedl husi kuzi. Ani ne pred tydnem se mi zdal dost hnusny sen. Byl tam medved, ktery dost ublizil memu blizkemu cloveku. Casto se mi to ted vraci a chvili potrva nez na to zapomenu.
Kazdopadne vyklady snu nemam rad a radeji bych ani nevedel co to znamena… Jestli vubec neco…

Fly

Může to znamenat váš pocit, že by měl někdo odejít z vašeho života někdo, kdo je vám nejspíš nepříjemný.
Může to taky znamenat, že se Vy držíte někde, kde vás nechtějí.

Teda, to je můj názor pardon jestli jsem vás urazila…ale vypadá to tak.

anetadela1

Je to zhruba 14 co se mi taky zdál sen o medvědovi. Byli jsme celá rodina + babičky,… někde v lese a chtěli jsme projít kolem jedný chalupy. Jenže cestu blokoval ten medvěd a abysme mohli projít, tak jsem mu řekla, že se s ním vyspím a on nás pustí. Tak se stalo a on nás pustil. A druhý den mi to taky hodně vrtalo hlavou. Ve snáři mi to ale moc nesedělo…

fortin

Ale prdlajz. Tohle byl sen hodně podobný všem ostatním, jenže tento si pamatujete. Žádný medvěd ani cigán ani přítel. Bylo to o dávné nenápadné touze být nebo žít v bývalém bytě. Nevím proč nebo co se vám tam líbilo. Vzpomínky které pomalu odcházejí a vytrácí se takové všední věci které vás obklopovaly, nesou sebou pocit. A to byl právě ten pocit. Jestli můžete, zavolejte medvěda zpět aby vám pomohl vzpomínat na to dobré co jste tam prožila aby jste nežila den ze dne. Ten medvěd je přítel. A jestli vám vadí podobné nepříjemné sny, nepřejídejte se večer. Dobrou noc, a hezké sny.

lejla37

to znamené, že tě v tvém životě navžtíví silný chlap a bývalý byt myslím, že se ti vrátí život do původních kolejí