Nikuuš

měla jsem nechráněný test při menstruaci, kdy si mohu udělat test abych si stihla do tří dnu vzít pilulku „po“ ?

Doplňuji:
omluvám se za chybu… * nechráněný sex 🙂

Nejlepší odpověď
Pájo

Nikuuš, neřeš těhotenský test a jednej! Už jsme to tu probírali:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-poznam-do-trech-dnu-ze-jsem-tehotna-potrebuji-ti-vedet-abych-si-mohla-popripade-poridit-pilulku-po
Doplňuji:
„nechráněný test“ je rychlejší myšlenka, než ruka…

Další odpovědi
Lucijej

Pilulku musíš vzít do tří dnů, ale na test tři dny nestačí, takže jestli si nejsi jistá, vezmi si Postinor.

Váhání zabilo medvěda.

anonym

Nejsem odborník na ženskou problematiku,ale snad mi někdo vysvětlí co je ten nechráněný „test“.

zzzzz

Ty „potratové“ pilulky jsou trochu nedomyšlené, musí se sníst co nejdříve po sexu, ale v ten moment nevíš, zda jsi nebo nejsi těhotná. Já bych si takovou pilulku nikdy nevzala, je to odporné chemické svinstvo, které tvé tělo rozhodí. Je mnohem lepší mít sex chráněný. Hold za chyby se platí, já jen doufám, že ten stres co teď zažíváš, tě poučí.

http://www.ma­minkam.cz/teho­tensky-test