aramah

Měla jsem dobré heslo,ráno jsem musela žádat o nové abych se mohla přihlásit.

No,tak se loučím, jestli to bude pravidlo,tak na to fakt nemám.....
Máte stejný problém? Děkuji
A proč se píše dvakrát otázka?
V modré liště a pak opět v políčku pro otázku..
To jsem tomu zase dala:))))
Doplňuji:
Tak jsem byla v nastavení,chtěli původní přístupové heslo tak jsem ho zadala.
Pak nové heslo opět jsem zadala.
A zopakovat heslo též jsem zadala.
Ale stále mi to píše špatné původní heslo:(
Všem moc děkuji za odpovědi.
Tak uvidím zítra zda přihlášení proběhne..

Nejlepší odpověď
Andělé

Aramah,rovněž se mi to stalo dnes i včera. Samá zdržovačka.Už mě to nebaví…:-(
Doplňuji:
Trvale se přihlásit nechci,to se mi pak doma na mém pc,může přihlásit kdokoliv. No tj.příšerné,děs běs!

Další odpovědi
annas

Aramah, zřejmě jste neaktualizovala svůj profil přes „zubaté kolečko“ vedle přihlášení. To jsem se dověděla u jedné otázky a vše pak začalo normálně fungovat.

Mně se líbí Odpovědi vzhledově, ale vadí mně návrat zpět, k původní verzi Odpovědí. Když chci najíít otázku, na niž chci odpovědět, musím projít třeba i několik stránek, na níž jsou i chatovací otázky, které byly zvlášť na jiné stránce.. Nemluvím o přihlašování, náhledu, opravách atd.

Zvyk je železná košile, novoty, které jsou zatím k horšímu, se určitě dají překonat. Zvažte.

anonym

Viz řešení téhož:
Doplňuji:
ad Aramah, ve tvém případě doporučuji zcela rekonstrukční variantu, tj. klikni na: zapomenuté heslo, do mailu ti přijde autentický link, kde vše znovu obnovíš.
Klíďo zadej opětovně prapůvodní heslo, cos měla, znovuvepíšeš do opakovacího políčka a pak už normálně jedeš.
Pomni, že program je jen pitomá mašina, musíš jej oblbnout lidským fištrónem a kreativitou.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/taky-vam-nejde-prihlaseni-musim-dat-zapomnel-jsem-heslo-a-pak-napsat-nove-heslo-a-pak-se-prihlasit-lze

briketka10

já se přihlašuju od začátku stejným heslem a jde mi to každý den dobře, jen mám problém s udělováním zajímavých otázek někdy se musím odhlásit a pak přihlásit..

anonym

Po dnešní noční jsem si chtěla pročíst včerejší příspěvky,ale načítání bylo tak pomalé,že jsem to vzdala.Teď už to jde,musím dodat,že jsem se už včera přihlásila trvale,proto problém (asi) s přihlášením nebyl.aramah,třeba si zvykneme,udělěj to tak,jak radí Axl,pak uvidíš.

Hykam

Heslo si můžete změnit na stará v sekci Nastavení – profil
Podobný problém jsem sice neměl, ovšem okolo 8 hod ráno se mi stránky opět načítali strašně dlouho.

iceT

Včera jsem se musela přihlásit třikrát,než jsem zaškrtla políčko přihlásit trvale,a dnes jsem sem normálně vlezla a přihlašovat se nemusela.

To modré dnes funguje jako ve staré verzi žluté pole -nová otázka- s tím rozdílem,že teď to nabídne varianty s již zodpovězenými dotazy.

mosoj

Tak toto se mi stalo i ve starých „Odpovědích“. Prostě na heslo přestaly Odpovědi reagovat. Admini mně sice poslali nové přes které si mohu zase
nastavit to původní, pro mně zapamatovatelné, ale vysvětlení jsem se nedočkal.
Víc mně ale vadí psaní textu do textového okna. Kurzor si dělá co chce někdy ho nevidím dokud nezačnu psát.
Jo a využívám stížností těch co si stěžují na pomalé načítání stránek.Je to krásný příklad toho, že nezáleží vždy na rychlosti připojení.

Jinak už se stále přihlašovat nemusím. Snad se to doladí.

anonym

Ad annas, sice sbíráš nejvíce bodů, ale z doplnění otázky je dostatečně zřejmé, že přes „ozubené kolečko“ to už aramah zkoušela, aniž by to pomohlo.
Je opravdu pikantní, když někdo, kdo nerozumí IT a na každou běžnou trivialitu se ptá po mailech zdatnějších uživatelů, náhle trousí „rozumy“, jež ani neřeší konkrétní problém.