miselin1919

Měla bych pár otázek o porodu snad se někdo najde kdo má zkušenosti?

Jsem v 35–36 tydnu tehotenství první otázka je zda je normální podle doktora mého tedy je že asy 2–3 za 2 měsíce močím ružovou moč byla jsem i u urologa ten mi na to také nic neřekl jen ultrazvuk ledvin za 6 tydnu.

Odpovědi
Lamalam

S porody nějaké zkušenosti mám, ale s tímhle jsem se nesetkala. Když doktor tvrdí, že je to normální, tak mu zkus věřit, nebo vyhledej jiného.

marci1

Pokud Vám gynekolog potvrdil, že je vše v pořádku, tak to bude pravda. Uvidíte podle ultrazvuku ledvin. Růžovou moč může způsobit také konzumace červené řepy nebo borůvek.

petra15

Je to urcite leky, ktere beres---ze neco beres ?