annihilator

Měla bych jít do školy, i když jsem nemocná?

Dobrý den,

jsem nemocná, a to už od soboty, šla jsem do školy až do včerejška a dneska jsem už nemohla protože jsem kašlala a bolela mě hlava a skoro celý tělo. Chtěla jsem to vydržet, abych si pak nemusela zbytečně opisovat látky apod. a zase plánuju že bych šla do školy zítra.. ale bojím se že by si všichni mysleli že jsem si něco vymýšlela apod. „Když jsi nemocná tak zůstaň doma, proč chodíš do školy? A když jsi nemocná tak proč by jsi byla doma jen 1 den?“ Tohle bych nechtěla slyšet.

Nejlepší odpověď
Funna

sorry…ale musím odpovědět, tak jak to nechceš slyšet…pokud jsi nemocná a je ti hodně zle, tak raděj zůstaň doma…klidně jen den, dva, než se dostaneš z toho nejhoršího…protože tím, že se budeš ve škole trápit v horečkách, opravdu ničemu neprospěješ…hlavně sobě ne…

Další odpovědi
marci1

Jestli jsi nemocná, běž k lékaři.

quentos

… a co chceš teda slyšet, že ti ten postup snad schválíme? A když si diktuješ, co cchceš slyšet, tak proč se teda ptáš?
Škodíš nejen sobě, ale i všem okolo – roznášíš infekci. Chodit mezi lidi, když je člověk nemocnej, je sobeckost.