Avatar uživatele
Yggdrasil.

Měla bych dát dárek k Vánocům kamarádce, se kterou momentálně nemluvím?

Tahle otázka asi zní debilně, ale jde o to, že jsem s kamarádkou byla nedávno na něco domluvená a ona to potom neudělala, ještě za takových okolností…(no, nechci to moc rozebírat, důležitý je, že mě vážně hodně zklamala). A teď s ní kvůli tomu nemluvím (možná vám to přijde jako dětinský řešení, ale takhle já prostě věci řeším).
Je tu ale otázka, jestli bych jí měla dát dárek k Vánocům, i když jsem na ni naštvaná, nebo ne. Přecejenom, je to moje kamarádka, a nevykašlu se na ní s dárkem jenom pro to, že se s ní teď kvůli něčemu nebavím.
Co myslíte?
(pokud se vám ta otázka zdá hodně přitažená za vlasy, omlouvám se).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3782 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

Klido ji ho dej stejne vis.. ze by jsi to mela udelat tak jako tak.. jinak by jsi se nas na to neptala …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Budou Vánoce, měla by to být doba, kdy by si lidé měli dávat najevo, že se mají rádi, ale ani sebedražší dárek není důkaz lásky či náklonnosti. Myslím, že nejvíc ji asi potěšíš, když za ní zajdeš a do očí jí řekneš, že jí odpouštíš. Ale nějaká drobnost neuškodí, třeba pro tebe taky něco bude mít a řekne ti, že to, co udělala, je jí líto.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
NIČITEL

Já bych jí dárek nedával pokud tě tolik zklamala.
Ale jestli to je fakt dobrá kamarádka tak by jste s měli jako normalni lide omluvit.
(Jestli to trochu je i tvoje chyba tak bych jí to na usmířenou dal.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krakis

Já to vidím takhle-musíš si odpovědět-je to kamarádka?
A nemluvíte spolu pouze momentálně? V případě kladných odpovědí bych s dárkem neváhal.A takových ,,momentálních'' kiksů ještě bude.....
Jako v každém vztahu.Většinou to má i posilující účinky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
leňa98

Dárek pro ni určitě kup.. pokud ten váš incident byla její chyba, měla by ti ho dát teda spíš ona. pokud ti ho dá, dej jí ho taky a ber to jako prostředek k omluvě :) Teď je to teda na ní :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andre5000

Ano, naschvál jí ho dej, a to co nejdražší.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek