Měla by tady být na prvním místě tato fráze?

Před vložením otázku,zadejte svůj dotaz vpravo do vyhledavače?
Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
redy

Jo to by bylo fajn. Už teď nechápu odpovědi cz. Není otázky, která by tu nebyla vložena, nebo podobně před xxx dobou napsaná.Tak z toho vyplejvá – že všechno se dá vyhledat na netu a zbytek tady na cz., nebo od souseda… 🙂

Další odpovědi
anonym

Není třeba vkládat takový nesmysl, který si přeješ. Ten vyhledávač vpravo je na to, aby uživatel zjistil, zda nebyla už vložena otázka, podobná jeho. Přečti si nejen kodex, ale i podmínky serveru Odpovedi.cz. Už to chápeš?

Drap

Proč by měla být ? Soudným uživatelům by nepomohla a ty bys ji zřejmě nerespektoval, nebo nepochopil, stejně jako kodex.

odik

Tak to tady bylo v úplně první verzi (asi 2 roky) a to vyhledávání bylo velmi výrazné (přes celou hlavičku webu) … přesto ho nepoužíval vůbec nikdo …

odik

Koukám, že když člověk odpoví z praxe a zkušeností, tak to není tak důležité jako když odpoví podle přání tazatele 😉

annas

Ad odík, " přesto ho nepoužíval vůbec nikdo" … nikoliv nikdo, ale jen občas někdo. Upozornit na archiv vzbuzovalo u mnohých negativní reakce.

Někdy škoda, protože odpovědi na odborné dotazy většinou platí a jsou často přesnější než nové.
Nemluvím o názorech, protože jsou zpravidla od jiných uživatelů.
To, co bývalo, už dávno není … 🙂

odik

Dobře, tak ne nikdo, ale statisticky nevýznamné množství. A otázky nových uživatelů, byť již v minulosti zodpovězené, byly pokládány znovu a znovu = ničemu to nepomohlo. Jsou hold bytostně přesvědčeni o tom, že ten jejich dotaz je neskutečně originální, jedinečný a specifický a to i když před nimi svítí při pokládání otázky seznam zodpovězených podobných otázek.

annas

Je to tak, nechápu, když tazatel vloží otázku, že ignoruje našeptávač. Za další, zřejmě někomu opravdu vadí, že ho jiný upozorní na to, že není první, tedy „originální, jedinečný atd.“- jak jste napsal..

Ale asi před rokem, když se objevil nový admin, vložil pdo žebříček upozornění na to, aby se opakovaná otázka nahlašovala, odpovídající k ní vložil odkaz na původní, případně něco novějšího doplnil a on ji uzavřel. Teď se to už neřeší.