Hamon

Měla by se tu udělat sekce FAQ – často kladených otázek?

Spousta otázek se opakuje, takže svůj význam by to mít mohlo. Na druhou stranu trochu pochybuju, že ten, kdo nepoužije našeptávač nebo dokonce hledání, se podívá do FAQ…
A pro ty, kteří sbírají body – za nejlepší odpověď otázky přesunuté do FAQ by mohly být body navíc :)
Doplňuji:
Mám na mysli pro samotné otázky, ne pro fungování (jelikož to už FAQ má).

Nejlepší odpověď
ivzez

Ne

Doplňuji:
Mně opakování otázek (s výjimkou hloupých) nevadí.
Naopak.
U otázek se často sejdou jiní odpovídající,
tedy i jiné názory, což považuji spíše za přínos.

Další odpovědi
zzzzz

Jiná odpověď - specifikujte, prosím

Mi opakování nevadí, někdy tu je otázka sto let stará a jsou u ni dvě odpovědi, pokud si nevyberu ptám se dál. Také v právních věcech je dobré zeptat se znova, jsou pořád samé změny v zákonech a to co platilo loni nemusí platit letos.

zjentek

Jiná odpověď - specifikujte, prosím

moc tomu nerozumím, ale zní to lépe, než když tady, u každé takové otázky, ocko vyhrožovala internetovou smrtí za porušování pravidel

anonym

Jiná odpověď - specifikujte, prosím

Nechci ´rozhodovat´, co by se tu mělo či nemělo – proto ´„Jiná odpověď“.
Ale domnívám se, že takováto sekce by byla zcela zbytečná – ´opakované´ dotazy pokládají tazatelé, kteří si poměrně často nepřečtou ani Kodex uživatele.
😉

leporela22

Ne

tět od 6.12.2013 udělaly že každý den může dát 1 uživatel 5 bodů a tet by FAQ způsobylo že by bylo málo otázek a stejně většina lidí by se jim to nechtělo hledat tak by se stejně zeptaly.

Scratchy07

Ne

gagaga

zjentek . :)
a nez s enadala, uz ji " sestrelili " :)
a ani asi nikomu neschazi .. :)
a to si mozna myslela, ze bez ni odpovedi " padnou "
naopak : podle me vzketaji :)

  • iv-

zjentek

fakt vzketají? A čí to byla vlastně tchýně? :o

gagaga

tchyne ?? :)
nestraste .. !
ale kazdopadne vypada jak vezenska dozorkyne ..
vlastne : takova " typicka " tchyne .
brrrr
( jako ja ) ..nas eholky by Vam mohly vypravet .. :)

zjentek

jojo ,)))