Pokročilý

Měl s tím už někdo zkušenosti?

Vždy když se zhasne a je tma tak začnu vše vidět zeleni i když zavřu oči tak vidím zelenou. Běhá mi to furt doleva a do prava a bliká ta zelená barva. Vidím to jenom ve tmě alei s otevřenýma očima i se zavřenýma. Máte to někdo taky?
Doplňuji:
Jako malá jsem si strašně tlačila na oči a promítali se mi tam také ruzne barvy ale jen kdyz jsem si na ne tlacila bylo mi asi 5 let

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

a neni to tím že máš moc silné světlo nebo přímo do něj koukáš???
Doplňuji:
to je normální něco jako otisk do mozku..... někde sem viděl obrázek na internetu kterej vypadal jako negativ na něj se mělo třeba 20 sekund koukat a pak v zasnutém pokoji rychle mrkat na holou zeď a normálně sem si svýma očima ve tmě promítal fotku a nyní již né jako negativ ale v normálním spektru cca 3-4 vteřiny

Další odpovědi:

Jo to mám taky, prostě na to nemysli ;)

Pokročilý

Já to mám taky někdy :D Je to asi nějaká psychická reakce mozku.

Lenisku01234, méně přemýšlej o takových zbytečnostech a víc se soustřeď třeba na učení a pomoc doma v rodině. Potom nebudeš muset zkoumat úplně normální tělesné funkce a připadat si při tom kdovíjak výjimečně. Buď ráda, že když zavřeš oči, nevidíš semafor a že na tebe nikdo nekřičí: Sem nelez, svítí ti červená!
Holka, najdi si nějakou užitečnou zábavu. Budeš-li pokračovat v tomhle směru, tak se z tebe stane hnidopich a v horším případě hypochondr.

Stříbrný

nesmíš používat PNV.
Nebo nekoukej do žárovky,pak je vidět různé barvy.A škodí to zraku.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.