SajmonModer

Měl jsem 65 bodů a najednou mám 63, čím to je?

Odpovědi
hanulka11

zřejmě jsi odpověděl na otázku a ta pak byla přeřazena do anket ,které se nebodují tak ti body byly odečteny
Doplňuji:
neboj každý to tak máme a každý jsme začínali

anonym

Já už se nad tím nevzrušuji.i mě se mažou body a nic si s toho nedělám,Asi tu je nějaký magor,který tvou otázku nahlásí jako závadnou.Píši ASI!

iceT

Otázka,kterou jste položil nebo na kterou jste odpovídal a měl ji ohodnocenou palcem či hvězdičkou,byla přesunuta z hlavní stránky do anket a proto vám body ubyly.Z toho si nic nedělejte,já to mám takto každou chvíli.