JenAnonym

Měl bych zmlátit spolužáka?

Jsem žákem 7. třídy a mám spolužáky kteří se rádi baví třeba vrháním předmětů, schováváním vašich předmětů a dalšími takovými věcmi. Samozřejmě bych chtěl aby přestali, ale když řeknu to učitelům nic s tím neudělají, když to řeknu samotným spolužákům nebudou mě poslouchat. Tak mě napadlo: Co kdybych zbil toho nejsilnějšího? Omlouvám se jestli jsem přiřadil otázku do špatné kategorie a za chyby v textu.

Nejlepší odpověď
gepik

Dej mu, ale vyber si toho, kterého opravdu zvládneš. Když naloží tobě, budeš to mít ještě horší. Když ti s problémem nikdo nepomáhá, musíš si ho vyřešit sám. Nemáš li jiné řešení, použij i to násilí.

Další odpovědi
Zvědavý

Bitka nikdy není řešením ale jestli tě nic jiného už nenapadá – nedělej ve škole – někde mimo pozornost.

anonym

To bys jim akorát ukázal, že jsi stejný primitiv, jako oni, nevšímej si toho, nečerti se u toho a oni přestanou, protože jediné, co je na tom baví je to, jak se umíš krásně rozčilovat.

JanaViki

Já být tebou, tak je nemlátím, ale nenechám si to líbit, Dělej jim to stejné 😉 ale až dostaneš pořádnýho nerva, jednu jim vraž 🙂

Reezo

rvačka vyvolá pouze další problémy. lepší je ho vyprovokovat, aby dal první ránu. Dle zákona se můžeš bránit i ve větší míře.
Zase, jestli by v tom byl někdo nevinně, nebylo by rozumné se zaměřovat na něj. Také je třeba si uvědomit, že se do toho může zaplést i policie.

mojitek

jsou situace kdy bitka je lepší než nějaký bonzování učitelce nebo marný domlouvání těm blbům aby to nedělali.prostě mu namlať a je to.Kolikrát jedna facka je lepší než nějaký sáhodlouhý a zbytečný vysvětlování a domlouvání.To mi věř.

JenAnonym

No, já sem si myslel že by mě ten „nejsilnější“ zvládl ale potom co sem viděl jeho techniku boje kdy chtěl zmlátit mnohem slabšího kluka, ale jen on sám si zlomil palec, když mu dal „pěstí“ s palcem sevřeným ostatními prsty :D . Nikdy sem nebojoval takže nebudu říkat že ho určitě dám, ale chodím 2 roky na tréninky smíšených bojových umění, tak si trošku věřím.

arygnoc

osobne som proti akémukoľvek násiliu, ale bohužiaľ sú ľudia, ktorí pochopia iba facku.
takže pokiaľ všetky pokusy s rozumnou komunikáciou nepriniesli výsledok (špatne zvolená diskusná rovina), treba zvoliť argumenty, ktoré sú dotyčnému/dotyčným zrozumiteľné – dať mu na tlamu.

mojitek

asi tak 🙂