Nunu1337

Měl bych zajít k doktorovi?

Měl bych zajít k doktorovi, když jsem dostal od jednoho „opilýho blbce“ hlavičku a zkřivil mi nos, ale hned poté mi ho kamarád narovnal a nemám žádný otok ani modřiny a bolí pouze na dotek?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Zajdi, můžeš tam mít někde malinkatý úlomek kosti a ten dokáže odhalit jen rentgen, takže raději zajdi.

Nos bolí docela dlouho, hlavně když kýchneš, měla jsem ho zlomený po autonehodě a fakt to bolelo půl roku:-((( Pozor na rýmu, alespoň ze začátku by si nebyl schopen smrkat:-(((

Další odpovědi
msi

Zajdi, vystaví ti papír a s tím jdi na policii za napadení :D

Morčata331

Určitě si k doktorovi zajdi!