terry

Měl by se vznést požadavek pro zřízení nové katagorie – Plavací otázky?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
www

Ne

Daleko aktuálnější by byly mohokrát zmiňované otázky politické 😁

Další odpovědi
Drap

Ano

Ano, rozšířila by se třeba moje sbírka plavacích otázek

Michal Kole

Ano

Plavání je pro mě na 1. místě !

Rovněž by odpovídající měli mít v profilu podrobně uvedeny své plavecké a potápěčské schopnosti/do­vednost.

anonym

Ne

Přikláním se k věcnému postoji www.
Plavací otázky jsou mimo rámec původního formátu Odpovědi.cz.
Ostatně M.K. byl už opakovaně celý rok odkazován na tématické plavací weby.

led

Ne

NIE! (kričím),
aj tak tu už dosť plávame v niektorých otázkach.
Michal, už mám kvôli vám úplne mokrú klávesnicu!

briketka10

Ano

určitě ano byla by zajímavá obzvlášť pro Drapa a Michala K. a pro mne taky jako neplavce 😁