Kepuč

Měl by se člověk stydět, pokud nerozumí Polákům?

Když jsem se setkal s Poláky, tak jsem jim rozumněl každou druhou větu, jiní ale neměli problém s nimi o něčem diskutovat…

Nejlepší odpověď
Lamalam

Proč stydět? Já nerozumím naprosté většině cizích jazyků a studem se kvůli tomu rozhodně nerdím.

Další odpovědi
Mapel

Někdo má talent na jazyky a druhý na něco jiného. Proč se stydět za to co neumím, pokud to ovčem není všeobecná znalost

anonym

Já kolikrát nerozumím i rodilým Čechům.

Alesh

spíš by neměl machrovat

Kiti

Rozhodně se nestydět, naopak poláci by se měli stydět. Automaticky předpokládají, že jim rozumíme a jsou naštvaní, když ne. Přijde mi, že se myslí, že si z nich dělám srandu a taky zásadně nezdraví v obchodě.

lota

Taky jim nerozumím, někdy nerozumím ani Slovákům… Měla bych se taky stydět?:-)