Pájo

Měl by podle vás platit muž (stálé) partnerce antikoncepci?

Nejlepší odpověď
anonym

ANO, dělám to.

Nedelam to sice ja .. 🙂 , ale muj syn. Ma 4 roky pritelkyni – studentku . On uz si vydelava .. , nedovedu si nejak dobre predstavit , ze by si slecna " ubirala " ze svych svacinek a kupovala leky. Nabidl ji to sam syn a jsem za to rada. -iv-

Další odpovědi
kropitko

ANO, dělám to.

Nedělám to, ale lepší odpověď jsem si nemohla vybrat, jelikož tu není.
Já si myslím, že by muž na tu antikoncepci přispět měl, jelikož se ho to dost týká,,jestli nechce přispět, tak ať si kupuje prezervativ(dívka-žena mu na něj ráda přispěje), no doufám, že mu to s prezervativem bude více vyhovovat,,aspoň ta žena do sebe nebude muset cpát zbytečně chemii,,že?? Nebude se vystavovat různým vedlejším účinkům, nebude muset přemýšlet každý den jestli si jí vzala. No a když ne prezervativ, tak co přerušovaná soulož,,,ta má pro vás muže určitě také kouzlo,,:-(

Musím přiznat, že odpovědi většiny mužů mě skutečně dostali. To jsem vážně nečekala.

petka

ANO, dělám to.

Nevím,zda je to otázka jen pro muže,ale odpověď holé „ano“ tu není. :) Jinak si myslím,že stálé partnerce by měl muž rozhodně minimálně přispívat.Můžou se ale dohodnout,že on platí nájem,tak ona bude platit to ostatní,a tím je vše vyřešeno!

fcoop

NE a napíšu proč...

Připomíná to pracovní poměr.
Zaměstnavatel platí zaměstnanci pracovní pomůcky.
Jinak – špičková ptákovina a docela jsem vybíral slova.

mosoj

NE a napíšu proč...

Proboha snad nejde jenom o antikoncepci !!
Ve vztahu dvou lidí jde o mnohem víc věcí.
Naprosto zcestné myšlení hodné dnešní doby!

tom004

NE a napíšu proč...

Dobré ráno.Ne,protože je to hloupost.Potom by žena měla platit kondomy partnerovi.Jak jsem napsal,pěkná hloupost.

rosinka

ANO, dělám to.

No tak, není to sice romantická sféra vztahu domluvit se jasně na případných následcích sexu, ale podle mne by pro zamezení těhotenství měli něco udělat oba. A správné je k tomu ty kluky vést, jako např. -iv- , ne že si pak ti kluci myslí,že u holky je to snad samozřejmost, kterou oni nemusí řešit. Dost už to má ta holka těžší,že si dává do těla chemii a jede proti své ženské přirozenosti,ne?

iceT

ANO, ale nedělám to.

Já myslím,že ano.Proč?Protože zejména u těch mladých,kteří sex provozují,se minimalizuje riziko otěhotnění a s tím spojené pozdější závazky.
Ze života:kamarádka od skorotchyně má dceru,která sexuje od té zákonné hranice,a protože se její maminka bála,aby neotěhotněla,tak navštívili gynekologa,nechali předepsat antikoncepci,na kterou partner té dívky přispíval.Ovšem už neohlídal,že dívka pilule nebere a za peníze,které jí na pilulky dával si ona kupuje nesmysly.To,že ona je teď před porodem,je už trochu jiná stránka věci.Že rodiče obou těch mladých mají starosti,je taky jiná stránka.
Takže já si myslím,že muži by přispívat měli,nebo když už ne,tak by si obě strany měly pořídit zásobu kondomů,ty zas tak drahý nejsou a holka do sebe nebude cpát chemická svinstva.
A o čem to celé je?O zodpovědnosti obou stran.Ono je hezké se bavit a užívat si radovánek,ale taky je nutné počítat s následky.

lexx

ANO, ale nedělám to.

pravděpodobně ano za předpokladu že ona mu platí vycházky s kamarády na pivo, na hokej a jiné malé pánské radosti

rosinka

Mosoj, kolik máte dětí?

anonym

🙂 Rosinko , ten nam da – obema ! 🙂

  • iv-

rosinka

A třeba ne..vlastně on se s námi nebaví vůbec.. To nevadí. Ty odpovědi chlapů mě fakt dostaly, zajímavé,co se člověk dozví.

anonym

Mosoj .. budeme se dneska hadat ? 🙂
Ja si myslim , ze mladym jde prave naopak jen o tu antikoncepci. ! 🙂
Placeni elektriny , vodneho , stocneho .. to resi az pak , az ta antikoncepce selze ! 🙂
P.S. A ne , aby jste me v Globusu zmlatil ! 🙂

  • iv-