jjj123456789

Měl by Karel Gott takový úspěch v Německu i s jiným příjmením?

Nejlepší odpověď
ivzez

Myslím, že s jiným příjmením
by to byl měl naopak snazší.

Další odpovědi
anonym

Byl-li by jinak ´totožný´, určitě ano – jeho jménu mu, zpočátku, bylo spíše na překážku.

led

Mein Gott, copak může za to, že je Bůh se slávičím hlasem?
I kdyby jiné jméno měl se svým hlasem ptačím, jméno Boží Kája by dostal, jak písně pěl.

klumprt

Já myslím, že štěstěna často bývá tak vrtkavá že by možná s jiným příjmením neprorazil ani u nás. Těžko říct. Život člověka ovlivňují úplně nepatrné věci. Možná zítra na ulici potkáte někoho, kdo vám změní celý život. A i jméno může mít vliv na ledacos.