ptáč

Měl by být domácí sládek registrován na Celním úřadě?

Když nejen konzumuje, ale také vytváří pivo?
Doplňuji:
Nemohu tomu uvěřit že tomu tak je. Teď jsem našel http://files.kra­lupyvo.webnode­.cz/200000297-6a8746b812/zá­kon353.jpg

Odpovědi
DVL

Ahoj,
ano i kdyz jsi domovarnik, musis oznamit tuto cinost na mistnim celnim urade.
Staci napsat od kdy tuto cinost budes provadet, na jakem miste, komplet adresu a jmeno, a hlavne ze budes delat max 200L za kalendarni rok, taky tam muzes pripsat ze toto pivo je jen pro tvoje potreby apod… pak zasles doporucene a nebo zajdes osobne, daji ti razitko na papir jeden jim nechas a jeden si vezmes, v pripadne kontroly, jim toto potvrzeni ukazes.
Znam par pripadu ze tuto cinost neohlasili a nekdo je naprasil (zavistivi sousedi ?), muzes dostat az 50000 pokutu.