Měkké nehty

Ahoj, už pár týdnů pozoruji, že mám velmi měkké a lámavé nehty, vím, že je to asi způsobené mým těhotenstvím, ale přesto se ptám – co na to??

Nejlepší odpověď
alenka901

Ahoj,
kup si v lékárně lak na nehty : calcium od firmy 4 sezóny (psáno anglicky) a k tomu olejíček na kůžičku, který musíš do okolí nehtů vmasírovat a šetřící odlakovač bez acetonu nebo baštit křemík a za pár měsíců budou nehty krásné

Další odpovědi
LuciJe

Můžete zkusit následující masážní olej na nehty, pomáhá i potírání čistým levandulovým olejem.

Masážní olej na nehty
4ml jojobového oleje a mandlového oleje
1 kapsle vitaminu E
2 kapky citronu
2kapky santalového dřeva
2kapky levandule
2kapky tea tree
2kapky ylang ylang
2kapky kadidla
2kapky pačuli

Attack-design

hodně dobře je každý den dát nehty na 5 min. do citronové štávy a věřte,že to pomáhá