Pokročilý

Měkké brzdy

Ahoj všem, mám starší vůý značky Mitsubishi Colt (1993) a mám problém s tím, že mám meěkký brzdový pedál, občas mi příjde, že se zastavím až o podlahu. Auto přitom brzdí celkem dobře, ale dobrý pocit z toho nemám. Brzdy už jsem odvzdušňoval a na technický únik kapaliny taky nezjistili. Čím to tedy ještě může být??? Jesště jsem slyšel, že se dá vyměnit nějaké těsněné v hlavním brzdovém válci...Děkuji za odpověď od někoho, kdo je z oboru.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

může to být hbv jak píšeš nebo taky posilovačem.Když auto nemáš nastartované,klíček není zasunut-jak se chovají brzdy?Je pedál tvrdý nebo se dá sešlápnout?Je nějaký rozdíl v sešlápnutí když máš zapnutý klíč / vyndaný?

Stříbrný

Josefe, je třeba rozlišit Váš pocit. Zavzdušné se pozná, páč pedál pruží, protože vzduch je stlačitelný. Pokud ale má krátký chod, že účinnost je až u podlahy, tak je vada ve válečku, nedá potřebné množství kapaliny do systému. Před týdnem podobný problém, prasklá pružina ve válci, tím se nezvedne tolik píst a je málo kapaliny.
Již jsem zažil že několikrát odvzdušňoval řidič vozidlo a špatně...páč to neuměl. Tím se nechci dotknout Vašich znalostí..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.