odpovídámež

Měkčí kurzor bez ostrých hran, kde stáhnout?

Přeji hezkého Silvestra. Dá se někde sehnat nějaký kurzor s gumovými kolečky? Může být ve tvaru autíčka. Když jsem používal tzv. ručku, monitor byl upatlaný. Nebo třeba ve tvaru školní houby? Používám delší dobu systémovou špičku jenže po čase se na monitoru začaly objevovat rýhy. Nejdou vyčistit, jsou zevnitř. Jednou jsem už monitor musel měnit, nebylo přes to vidět. Jestli by ten gumový kurzor dokázal trochu opravit ty rýhy. http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/578947/AAa­.jpg

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Prima silvestrovský fórek.

Další odpovědi
Bedy

Rýhy na monitoru ze vnitř? Z kurzoru??
No osobně bych se vyvaroval instalacím všelijakých takových blbůstek, často jdou totiž ze systému obtížně pryč. Dobře si to rozmyslete.
Jinak řadu motivu nabízí systém, zkuste si vybrat tam.

pusinka50

Jdi na Start – Ovládací panely – myš