ingi

meh. Co to znamená?

hoj
NArazil jsem, že někdo používá tuto zkratku meh.
Víte někdo jak zní celá fráze? A rovnou to můžete i přeložit do češtiny :) Bude to asi něco ohledně IT,ne?
Díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
chudst

To neni zkratka, to je citoslovce :) Dalo by se to do cestiny prelozit jako „hmmm…“ nebo „no jo…“ Pouziva se jako vyraz lhostejnosti nebo nudy, ale take nesouhlasu (i souhlasu).

Proste klasika: „Jak se mas? Dobre?“ „Hmmm…“

Další odpovědi
dědapetr

" Meh "je citoslovce , často se používá jako výraz apatie , lhostejnost , nebo nuda. Nicméně, to může také být používáno uvést souhlas či nesouhlas. To může také být adjektivum , což znamená průměrné či nudné. [ 1 ]

Zdroj: http://en.wiki­pedia.org/wiki/Meh