Monigue

Medová masáž a sport

Dobrý den,chci jít příští týden na medovou masáž.Věnuji se aktivně sportu a četla jsem,že medová masáž je dobrá na uvolnění,rege­neraci,ale je prý i bolestivá.Máte s ní někdo zkušenosti?a myslíte,že muze pomoci mým výkonům ve sportu?abych se po ní ještě nějak neosypala místo pozitivních ucinků :D

Odpovědi
anonym

Medovou masáž jsem absolvovala několikrát, patří k mým oblíbeným a nikdy mne nebolela. Bolestivá byla reflexní masáž prováděna „nasucho“. Tam jsem měla pocit, že se promáčknu raději přes lehátko na druhou stranu, aby ke mně sestra nemohla.
Medovku vřele doporučuji.