Bronzový

Medium (z paranormalniho hlediska)

Zajimalo by me co znamena medium, v tech filmech o paranormalnich jevech. Cili tim nemyslim nejaky nosic apod.

Dekuji
Doplňuji:
Nevim, podle toho kde jsem se s tim setkal mi to moc nesedi, nebo jen castecne. Proste se reklo ze nekdo je medium, a o nicem ve spojeni s mrtvymi tam nebylo. Nevite o necem šířejí??? Diky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Médium se říká člověku, který nás může při spiritistickém sezení spojit se záhrobím, aniž by sám vstupoval do procesu – je nezúčastněným prostředníkem.
Opravdu medium znamená česky zprostředkující osobu při spiritistických seancích.
Důležité je, že něco zprostředkuje. Velmi často, jak jsem uvedla, styk se záhrobím. Jindy třeba může číst myšlenky, vidět do budoucnosti, což se třeba objevuje ve filmech. Medium používají i kouzelníci, pomáhá jim hádat různé předměty. Ale v tomto případě jde o domluvu.
Na to, že Vám někdo řekl, že ten či onen je medium, se nedá jednoznačně odpovědět. Záleží opravdu na kontextu, všechno se vypsat nedá. Opakuji - medium je prostředník mezi někým a něčím v oblasti para...

Zdroj: http://www.galerie-bayer.cz/no viny/20.doc

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Věda

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2729
Zlatý quentos 1319
Zlatý mosoj 1304
Zlatý Drap 957
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 603
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 535
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 479

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.