Mediální hit?

Jak vnímáte současný mediální hit – kauza Bátora.
Myslíte, že by pomohlo urychlené schválení Zákona o státní správě?

Nejlepší odpověď
annas

Zákon o úřednících či etický kodex úředníka určitě chybí, ale pomohou jen tehdy, když se budou održovat.
Každý má právo vyjádřit svůj názor, ale domnívám se, že by kritik měl vždy volit vhodníé výrazy, neurážet. I když Bátora pronesl slova v uzavřené společnosti FB. Šlo opravdu o urážku? Ironii? Vytržení z kontextu vyzní jinak, i když všeho s mírou … Vzniklá kauza… Zviditelnění? Čí? Snaha vyvolat spory? Nebo připomenutí Bátorovy minulosti? Ministr Dobeš se za slova svého podřízeného omluvil – zřejmě nedostačující. Nebo souvisí rozvinutá kauza s projednáváním různých zákonů? Vydírání?
Kalousek vyhrožuje, že kvůli této kauze nepředloží tolik potřebné daňové zákony. Těžko říct.

Opět zapracovala média …

Další odpovědi
dědapetr

Opětovné tanečky naší vlády,potřebují odpoutat pozornost lidí od dalších podvodů.Ten zákon by byl dobrý,ale oni sním spěchat nebudou.