kelne

Medal of Honor: AirBorne nejde multiplayer.

Když se chci připojit na nějaký server tak mi to pokaždý napíše: zpojení bylo ztraceno. Nevíte proč ? Internet mám v pořádku.
Doplňuji:
Nic nepomohlo :(
Hru jsem odinstaloval.

Odpovědi
Nerevarin

Zkus vypnout firewall u svého antiviru, nebo updatovat punkbuster.
Doplňuji:
http://www.even­balance.com/?pa­ge=pbsetup.php
Těžko říct, jestli je to vinou punkbusteru, že tě to nepustí na servery, ale pokud nezabere nic jinýho, tak bych to zkusil. Klikni na to all windows games ke stažení pb klienta. Ten otevřeš, přidáš si tam hru kterou chceš aby u ní aktualizoval punkbuster a je to.