BaRuNiCe

Medajle u jména?

Chci se zeptat, co tady znamenají ‚medajle‘ které má každý u svého jména (např. když odpovídá na otázku). Pochopila jsem, že se to získává za nějaké body… jak se ty body seženou a jaká je bodová škála těchto medajlí?

Nejlepší odpověď
quentos

medaile? Souvisí s bodovacím systémem, lze se dočíst v nápovědě: http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

Další odpovědi
marci1

http://www.od­povedi.cz/napo­veda

anonym

Medaile jsou buďto hliníkové, měděné a z bronzu. Nosí se připíchnuté na kabátě vlevo. Příslušník řádu projde křtem ve kterém musí zodpovědět otázku nebo se zúčastnit. Hliníkové medaile se většinou nenosí, ale dávají se do šuplíku k těm ostatním. Řád chudých uživatelů je často obměňován novými členy. Řád bohatých uživatelů získává na vážnosti a tzv. autorita může manipulovat s hodnocením odpovědí ve prospěch všeobecných znalostí. Medaile se nosí každý den, u přihlášení do stránek je to vyžadováno. Některým členům nižšího řádu chudých může být jakákoliv medaile odebrána a za porušení kodexu spolku mohou být vyobcováni.

Zdroj: http://necyklo­pedie.wikia.com/wi­ki/Řád_templá­řů

anonym

Při své registraci jsi odsouhlašovala, že ses seznámila s Pravidly a s Kodexem uživatele. kdybys to udělala, tak bys také věděla, o čem mluvíš. Kromě toho tu před dvěma týdny padla stejná otázkla a opakování otázek se zde bere za podvádění. O tom by ses také dočetla ve výše zmíněném.
Doplňuji:
Co znamenají medaile nebo řády pod fotkou? | Odpovědi.czBron­zová, stříbrná a zlatá: Jak získáváš body a k čemu je ti to dobré? :D Díky za odpovědi ;) Detail otázky na Odpovědi.cz.
www.odpovedi.cz
www.odpovedi.cz/­.../co-znamenaji-medaile-nebo-rady-pod-fotkou

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.