jozefnovotny

Ulomila se plastová držátka plastového krytu kloubu na notebooku. Jak to spravit?

Zdravím, dnes se mi na notebooku od HP ulomily malé plastové držáky na kloubu. Ulomily se se šroubkama, takže to tam nepůjde zašroubovat. Šroubky zůstaly v pantu i s ulomeným plastem. Nestalo se to už taky někomu? Neví někdo, jak to spravit? Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Kepler

Nevím sice jak to vypadá, chtělo by to fotku, ale jestli by se jednalo o spojení plast – plast (tvrdý), pak by mohlo pomoci některé z epoxidových konstrukčních lepidel. Jsou sice dost drahá, ale nemá cenu zkoušet levnější nízkopevnostní lepidla.

Zdroj: http://www.technic­ke-lepeni.cz/kon­strukcni-lepidla?utm_sou­rce=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=Technic­ke+lepeni&utm_con­tent=Lepidla+na+ko­vy,+plasty

cochee

To je velmi časté „zranění“ notebooku. Můžeš to zkusit lepit, ovšem to je tak na výzkumný úkol, zjistit, které lepidlo by na to bylo vhodné. K tomu bude třeba v podstatě notebook rozložit na základní prvočleny. A jinak se většinou dá sehnat spodní víko notebooku, u nás ale asi ne, málokdy, spíš na čínských e-shopech.