me motor pri pridani plynu tak se dusi svicky novi tak nevim co sim a porad my cuka

Nejlepší odpověď
venkovan

Když to čtu, tak nevím jestli si z nás nestřílíš. Motor cuká – jaký, u čeho. Auto, motorka. Je to atmosférický nebo s turbem, je to starý typ, či něco nového nabušené elektronikou, vstřikováním, katalyzátory apod..
Nicméně – pokud je to klasika s minimem elektroniky – podíval bych se jestli není ucpaný vzduchový filtr. Pokud je to motor s karburátorem – může být voda v misce, ucpaná tryska apod. Za další karburátor může být špatně nastavený – přívod vzduchu, apod.
Může být i přicpaný přívod benzinu z nádrž do karburátoru, málo benzinu a víc vody v nádrži.
Bez pořádného popisu nelze určit – lepší je za někým kdo to vidí a slyší.

Další odpovědi
karelll

Závad může být několik (palivový filtr,lambda sonda a pod) záleží take jestli je to benz. nebo nafta.Zajed do servisu, hodí to na počítač a zkontrolujou elektroniku.