slipknotak

mé matce se skřípl nerv mezi žebra

co pomáhá proti bolesti a přejde vůbec někdy ta bolest nebo lze nějakou masáží vytlačit nerv z žeber ?
Doplňuji:
na pohotovosti byla ale tam ji dali nějaké léky které vůbec nepomáhají

Nejlepší odpověď
anonym

Ja porad doporucuji vsem pohotovost. Nac se trapit trebas az do zitra… nebo zkusit doma nejaky lek proti bolesti. ? -iv-

Valky

Léky ne, zkuste maráž, krouživé pohyby okolo bolavého nervu – poznáte na pohmat jednoduše – je to jako „struna“ …
Nebo pokud máte doma tenisový míček, položte ho na zem a maminka ať si na něj lehne a uvolní se, míček se samozřejmě musí dát pod bolavý nerv… Tím, jak se uvolní by se měl i uvolnit nerv.. Já na to znám speciální triky, ale to bych musela provést sama, nemůžu náročné chvaty radit po internetu, jinak by jste mohl mamince ublížit… :((