FUN.terča

Mé kamarádce se posmívají.

Mé kamarádce se posmívají,že je tlustá a že furt křičí a,že je hrozně rozmazlená.Já jako její kamarádka si to nemyslím.Nevíte jak bych jí mohla pomoct a to definitivně???Moc děkuji za odpověd.

Odpovědi
Monie

Tak pokud se svojí váhou není spokojená i ona, tak s ní zkus cvičit apod, ale tak, aby ji to neurazilo. Nejvíc ji pomůžeš, když jí budeš oporou, bránit ji a těm dotyčným řekneš ať to neříkají, nebo aspon ne před ní.

terry

Jak píše Monie. Můžete spolu cvičit.
A bavte se s jinými a ty. co se posmí¨vají, neposlouchejte.
Znám mnoho, kteří byli jako děti silnější a v dospělosti byli štíhlí a naopak. Ti hubení přibrali.

zteblade

Musíš jí být hlavně oporou po případně se jí zastaň a jestli i ona je se svojí vahou nespokojená,vytáhni jí ven a sportujte třeba si běžte jen tak zaběhat a nebo si běžte zajezdit na kole :)