mažu programy.... ale potřebuju poradit které v počítači musím nechat aby jel. Jak to poznám :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Tak že až je smažeš, že ti buď nepůjde počítač, nebo nějaký z jeho komponentů.

Další odpovědi:

Zlatý

Kromě systému můžeš smazat všechny programy a počítač pojede. Před odinstalací si program otevři a uvidíš, jestli ho potřebuješ.

pozn.: K odinstalaci nepoužívej nástroj z Windows. Nechává v počítači spoustu nesmazaných záznamů. Použij Revo Uninstaller, CCleaner nebo nějaký jiný program pro odinstalaci.

Zlatý

Doufám, že programy nemažete, ale odinstalováváte. Jinak si zaděláváte na pěkný problémy.

Já běžně používám nástroj z Windows, je asi nejbezpečnější pro běžné uživatele.
Mimochodem odinstalátor v CCleaneru je nadstavba Windowsáckého odinstalátoru. Takže ve finále na to přijde kredenc jestli to člověk odinstaluje přes Start-Ovládací panely-programy a funkce (Přidat nebo odebrat programy) anebo přes CCleaner.

No jeslti to chcete projet, tak si stáhněte a spusťte RSIT. Oba výpisy (jak info.txt, tak i log.txt nahrajte na internet (třeba na euroshare.eu či uloz.to) a pošlete mi odkazy. Já se Vám na to podívám.
RSIT stáhnete zde: http://forum.viry.cz/…

Mimochodem - nebude lepší udělat čistou instalaci Windows?

Diskuze k otázce

anonym

To dobrá škola jak ovládat Pc, pokud smázneš špatně, tak PC nenaběhne. Dobré je i znát DOS příkazy

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.