ShyDoe

Mažou se mi kontakty v HTC One S

Tak třeba ted jsem si uložila kontakt na mamku na kartu sim… voloala sem jí včera a dneska jsem chtěla taky, tak jsem šla do posledních hovorů a to číslo už není uložené jako „Mamka“ ale jako normální číslo a telefon ho chce po mě uložit znova… a takhle to je se všema kontaktama co mám… nevíte co s tím ? Děkuji.

Odpovědi
Jsemtady

Mno kontakty si ukladej primo do telefonu, idealne do google uctu, (kontakt google) pak se ti budou synchronizovat pokud si trebas koupis novej tel tak se ti tam pak samy nahrajou. Jinak toto bude nejspis tim ze musis v nastaveni kontaktu .. je tam zobrazovat jak kontakty v telefonu tak na sim. Myslim ze standartne se ty na sim neukazujou uz to malokdo pouziva kdyz ty v telefonu jsou lepsi.