Miroslavst

Maže admin jen otázky které se mu hodí?

Včera jsem kontaktoval administrátory, jelikož jsem narazil na otázku:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-nejucinneji-cistit-jazyk
ve které je odpověď, která v případě že by ji někdo použil, tak hazarduje se zdravím, popř. životem.
Otázka, hlavně však odpověď smazána nebyla. Ba dokonce tam bylo doplněno v odpovědi vulgárně a stále nic.
Z tohoto důvodu jsem položil otázku:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/planuji-setkani-co-vsechno-prichystat
a uvidíme, která zmizí dřív.
Pravidla pro každého nebo jen pro některé??
Čte tedy admin všechno nebo jen ty od tkz. rebelantů?

Nejlepší odpověď
anonym

já bych řekla že admin čte otázky jen od některých uživatelů,ale odpovědi nečte vůbec,
Doplňuji:
tak tys to pozvání nemyslel vážně jo,my měly být jen vějíčky a pastičky na admina 🙂

Další odpovědi
kvikal

pozoruji, že vyhrálo čistění jazyka …

blesk26

Není zlatá hodnost o tom, že když na takovou závadnou odpověď narazíte, tak jí máte právo smazat?

1popelka1

Nechápete proč otázka o Čistění nebyla smazána a zejména pak odpověď – na to já odpovídám, že otázka mi závadná nepřijde, ale odpověď Genericy ano a měla by být smazána.
Zda admin maže, co se mu hodí, netuším, do hlavy mu nevidím.

A protože jste záměrně položil otázku o plánovaném setkání a čekáte jestli bude smazána- na to odpovídám, že bych se nedivila, protože odpovědi na ni nikomu nikdy nepomůžou – a od toho tu Odpovědi jsou-poradit někomu.

1popelka1

Na otázce Jak si čistit zuby, nevidím nic špatného, protože odpovědi můžou někomu pomoct, poradit. Ale souhlasím s tím, že odpověď Genericy by smazána být měla.

Vaše otázka (následné odpovědi na ni) o plánovaném setkání nikomu v budoucnu neporadí… ale tohle už se probíralo a my dva se na tomto neshodnem.

1popelka1

PArdon – ne zuby, ale jazyk 😁

1popelka1

Asi tak, jako vy jste nikdy nepochopili mě… Ale můžete se pokusit mi to vysvětlit.

anonym

1Popelko1 tentokrát jste nepochopila co tím Miroslavst sledoval

Miroslavst

Já bych řekl, že nejen tentokrát.

anonym

no mě taky nepříjde nic závadného na otázce od Verky a částe za školní družinu,že jí napomínáte at si to vyhledá na internetu,vy asi ráda pořád někoho poučujete,aspon tak mi to u vás připadá

1popelka1

To nebylo napomínání, jen konstatování, že pokud se ji nedostane tolik odpovědí, kolik chce pro srovnání, tak že si může ceny vyhledat na internetu sama. Na tom není nic špatného.
Já si taky sama nejdřív vyhledávám a až pak se ptám tady, přijde mi to naprosto normální.