Avatar uživatele
Mapel

Mazání odpovědi – formulář

Narážím na otázku „manon“, kdy „beer“ odpověděl, že při návrhu na mazání musí stříbrný a zlatý vyplnit formulář a odpověď není hned vidět. Když jsem dával návrh na smazání odpovědi, tak mi žádný formulář nevyskočil, ale také byla stále vidět. Je ten formulář novinkou nebo je od začátku?
Doplňuji:
Posuzování je zde jako neposuzování. Když jsem se ohradil u admina na smszání odpovědi, tak mi odepsal ve smyslu: nechci dělat zlou krev, tak to nech být. Navrhovatel bude šťastný. Prostě se obsah neposuzuje, pouze se vyhoví navrhovateli.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Mapel

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? samicek333, johana 56, anonym, briketka10, Monča.R.E.T. před 4275 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Odpoveď byla označena jako užitečná

On to neni tak uplně formulář, jen se klikne na důvod , proč se maže. Je to snad od začátku fungování stránek.
Doplňuji:
Oprava : Nejdříve se udělovaly palce, bodovalo se až mnohem později. Chvíli trvalo, než se objevilo víc zlatých a střbrných, takže mzací pravomoc přenedsli admini mnohem později. Pamětníci počátků to mohou potvrdit.
Omlouvám se, nejsem tu od počátku. Přišel jsem mnohem později a toto mi uniklo. Má to ale zcela jasnou logiku.

Upravil/a: Drap

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Mapel Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Mapele, Ty jsi bronzový, takže u Tebe to funguje trochu jinak. Až budeš stříbrný a zlatý, potom to bude i u Tebe fungovat tak, jak napsal Beer.
Do kategorie stříbrný máš právo odpověď i otázku pouze adminovi ke smazání nahlásit. Když toto provedeš jako zlatý nebo stříbrný, otázka zmizí okamžitě a pokud ji admin posoudí jako nezávadnou, tak se vrátí zpět, nebo ji uzná za nesprávnou a smaže ji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Aktivuje se až u stříbrných a zlatých. Tato „služba“ byla zavedena v průběhu odpovědí, když byly zavedeny body a na stříbro a na zlato dosáhlo víc uživatelů.

před 4275 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

Diskuze je bezvadná, když se spávně a rozumně využije. Díky za upozornění.

před 4275 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Není zač.

před 4275 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek