Jana.Janča

Existuje nějaký způsob, jak zabránit tomu, aby se dala mazat historie prohlížení stránek na PC?

Zajímalo by mě, jestli existuje nějaký způsob, jak zabránit tomu, aby se dala mazat historie v prohlížení na PC. Jde to třeba jen v nastavení nebo nějakým programem… jde to vůbec? Děkuji.

Odpovědi
xxx3

tady se chce patrně někdo podívat na to, co dělají děti nebo manžel, než to smáznou.....k po­dobným věcem se používají externí programy, ale popravdě řečeno, moc je nechci vyjmenovávat. Nainstalovat je např. na cizí počítač není zrovna čisté.

Kepler

V pravém horním rohu je ikonka nastavení, zvol „zabezpečení“ a pak „odstranit historii“

MobilManiak

Myslím, že to nejde. Pro někoho jedině dobře, pro někoho ne.

MobilManiak

Keplere ona chce, aby se ta historie NEDALA vymazávat ;).

zjentek

Keplere ona chce absolutní kontrolu ;).