Kaja97

Maturitní téma – výběr

Jsem sice teprv v druháku, ale už jsem přemýšlela nad maturitním tématem a asi jsem na nic nepřišla. Pro upřesnění: studuju veterinu a chtěla bych mít nějaký téma, který se týká králíků. Nemohl by mi někdo poradit nějaký zajímavý téma o králících?? (např. dědičné nemoci, chov…)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Co třeba králičí kuchařka.

Další odpovědi
Kelt

Nebylo by lepší se na toto téma zeptat maturantů? co třeba rekordy mezi králíky. Jak králíci dobyli Austrálii, přátelé a nepřátelé králíků. Srovnání králíků a jiných zvířat na spasení určité plochy. Králík na smetaně nebo s knedlíkem. atd.

Emefej

A co třeba slavní králíci, např. Jiří Králik, ing. Králík, Bob a Bobek.