Natty

Maturitní písemka z ČJ – chybně?

Dobrý den,

takto znělo zadání pro vypracování slohové práce:

Ztráta paměti

VÝCHOZÍ TEXT

Erik se probouzí v nemocnici. Z posledních sedmi dnů svého života si vůbec na nic nevzpomíná. Až příchod nečekané návštěvy způsobí, že se mu z paměti vynoří první mlhavá vzpomínka. Od tohoto okamžiku se Erikovi postupně začínají vybavovat jednotlivé události… (CZVV, inspirováno www.csfd.cz)

Zpracování: vypravování o událostech v Erikově životě, které vedly ke ztrátě paměti

Já jsem to pojala tak, že jsem psala, co te ztrate pameti teda predchazelo – jaké události (zpetne se na to postupne si snazil vzpomenout) a skoncila jsem tim, ze ta pamet se mu zazrakem vratila a ze jeho divka tam s nim travila kazdou volnou chvilku u nej po tu dobu co byl v nemocnici – muze to tak byt ci je to chybně cele?

Nejlepší odpověď
annas

Vypracování slohové práce posuzují odborníci podle daných kritérií. Uvědomte si, že náš názor nic neznamená. Nehodnotí se jen, zda práce odpovídá zadání, ale i stylizace a pravopis.

Ať již napíšeme, že zpracování je, či není v pořádku, rozhodnutí členů komise, kteří budou práce hodnotit, neovllivníme ani nezměníme.

Je mně líto, ale opravdu musíte vydržet, až obdržíte verdikt.