Fífessss12

Maturita Solutions ( červená )

Ahoj,
nevíte, kde se dají sehnat testy k učebnici Aj Maturita Solutions ( červené ) ?

Kdyby někdo nevěděl, dávám odkaz.
http://www.cen­trumucebnic.cz/doc­s/obrazky/4953-maturita-solutions-2nd-edition-pre-intermediate-student-s-book-big.jpg

Moc by mi to pomohlo, děkuji.

Odpovědi
WeeBear

Ale ano, víme. Učebnice je to poměrně nová, testy sehnatelné jsou, ale co vím, tak zpravidla nesedí s těmi, které učitel skutečně kopíruje, je více verzí vydání. Jediný možný způsob, když už nutně chcete testy a výsledky, je kouknout se na rok vydání učebnice (a její vydání, my třeba užíváme „second edition“) a podle toho si ji koupit v knihkupectví a třeba se na ni jako třída složit.

Když se nechcete učit angličtině, naučte se alespoň týmové spolupráci. A také je fajn využívat tzv. „chytré chyby“.

Ze své zkušenosti ale radím – testy jsou jednodušší, než v jakékoli jiné učebnici, kterou jsem měla v rukou dříve. Není tam nic složitého a pokud plánuješ maturovat z jazyku, tak se to raději nauč. 😉