Dzejkob

Maturita – Práce s PC a nebo Právo?

Co si vybrat? Práci s PC a nebo Právo?

U Práva je výhoda, že je to všechno o našprtání se, ale zase je to ho velmi mnoho.

Na druhou stranu Práce s Počítačem je jednodušší, ale člověk nikdy neví co tam bude a co bude muset dělat.

Hm? Hm? Za ani né dvě hodiny se musím rozhodnout a já stále přemýšlím ..

Nejlepší odpověď
1popelka1

Ale ani u Práva nebudete vědět, jaká otázka padne. Práce s PC je lehčí už jen v tom, že s prací s PC máš přece jen více praxe, v dnešní době je pro současné maturanty pc běžnou součástí života…
Na druhou stranu, pokud budeš chtít pokračovat ve studiu práv, maturita z Práva se ti bude více hodit.

Takže záleží na tom, co chceš v budoucnu dělat a který předmět ti jde lépe a to víš jen ty 🙂

Další odpovědi
annas

Je pravda, že u práva musíte mít vědomosti, nejen je našprtat, ale i je umět používat. Samozřejmě že ve středoškolském právu není učiva tolik, ale na počítači pracujete nejméně čtyři roky, pokud jste technický typ – výběr je mnohem lepší. Domnívám se, že byste měli v otázkách zařazeno jen to, co jste se učili.

Také záleží na tom, kam chcete po maturitě jít.