Maturita na Soukromé škole

Dcera maturuje,profesorka je mladá a dává děvčatům dost najevo nadřazenost,zato chlapci u ní mají dost volný režim.Zítra píší zkušeb. připouštěcí test z AJ za 14dní opravdový.Myslela jsem,že se píše jen připouštěcí test z ČJ.Dcera má strach,že je profesorka potopí.Jak se zachovat,aby to nikdo z dětí neodnesl a zlomyslná ošklivka byla po zásluze potrastaná.Je to Soukr.SŠ,roční taxa 25 000.Je to mož
Doplňuji:
Paní profesorka,holky ztrapňuje a dává jim horší známky než klukum.Holky u ní nemají šanci dostat lepší známku než za 3 a to teď nemluvím jen o dceři.Při zkoušení dává i slova,která jsou opravdu odborná a ve škole je neberou a to jen takto zkouší děvčata,kluci jsou u tabule nejdéle 3min.Není to jen z výpovědi dcery,ale také jiných holek.Co se týče připouštěcího testu četla jsem že má být jen z ČJ a néé z AJ.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

A co konkrétně profesorka provedla, že ji chcete po zásluze trestat ? Zatím jsem nic z Vaší otázky nevyčetl. Písemný test je písemný test a je stejný pro všechny. Takže se jen spočtou chyby, posoudí sloh a úprava. Nic kde by se hodnocení dalo překroutit a utajit.

Takovéto problémy se řeší s ředitelem školy.

Další odpovědi:

Není to trošku divné? Určitě by si "zlomyslné ošklivky" všimli ost. kantoři.Nebo - spiknutí?
Spíše to bude norm. dětská politika.
A navíc- je to,jak říkáte,soukromá škola.

Bronzový

Normálně si na úču stěžujte. Podobnou jsme něli na učňáku, chápu vás. Když je to soukromá škola. tak pohrozte, že dceru kvůli učitelce odhlásíte. A uvidíte, jak se situace změní.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.