Drap

Matrace podruhé. Chci vnukovi koupit novou matraci, myslíte, že tato bude dobrá ?

http://letecka­posta.cz/328092772

Omlouvám, se, neví, čím zádrhel v původní otázce vznikl. Nešlo to tam dát ani v doplnění
Doplňuji:
Tak já ji tedy asi pořídím. Snad se tím nic pokazit nedá.

Nejlepší odpověď
annas

Pokud mu vydrží i v době důchodu, vynikající investice.

Další odpovědi
dědapetr

Drape,možná ale není moc zdravotní,ale ve stáří ji bude moct z té matrace investovat do zdraví.

Damiana

Záleží na měně. Pozor, aby neležel příliš na tvrdé…:-)

anonym

Tak tuto matraci bych nekupoval,měl by nízko pod hlavou!

anonym

Hmm, dobrá matrace, nemají také náhodou 2 za cenu jedné, jinak bych volil už rovnou rozměr 200×90 :).